NaplánujStavbu.cz | NaplánujSvatbu.cz | NaplanujRodinu.cz | NaplánujChov.cz | MístoPráce.cz
KATEGORIE ČASOPISU

UBYTOVÁNÍ V ČR


Casopis
Kategorie: Dovolená

Hledáte levné ubytování Brno nebo ubytování v jiném městě? Pokud ano, tak právě pro vás máme dneska tip. Jedná se o portál Ubyter.cz

Češi v posledních letech stále více preferují dovolené a cestování ve vlastní režii než z katalogů cestovních kanceláří. Jejich dobrým důvodem je nepochybně ušetřena korunka z provizí cestovních kanceláří, rychlé jednání a přímý kontakt na ubytovatele. Důvěra rekreantů v cestovní kanceláře se navíc otřásá v základech při každoročních náhodných krachu společností právě během sezón.

Skupina programátorů, která nebyla spokojena s možnostmi vyhledávání ubytování v České republice a narážela na podobné problémy, vytvořila portál Ubyter.cz, který si hledá oblibu a fanouškovskou základnu nejen v České republice. Hlavní výhodou stránky Ubyter.cz  je velký počet hotelů, chat a penzionů. Turista nebo cestovatel si tak může kdykoliv ověřit dostupnost, jakož i rezervovat ubytování bez "skrytých provizí" za zprostředkování, které jsou běžnou součástí konkurenčních služeb či jiných cestovních kanceláří.

Ubyter.cz se prezentuje převážně doma, pestrou škálu ubytovacích zařízení od idylických chalup až po luxusní vily pro náročné. Jeho ambicí je expandovat do všech měst v ČR.

Ubyter.cz  je zcela zdarma, jak pro ubytovatele, tak i cestovatele a jediným zdrojem příjmů na provozování jsou dobrovolné příspěvky spokojených zákazníků. Tento trend se stává v posledních letech zažitým už i v České republice. Cílem portálu je získat seznam ubytování ČR v každém městě, a zároveň poskytovat bezplatné služby ubytovatelem i věrným turistům. Sledujte, jak se český ubytovací portál uplatní ve světě a jak usnadní cestování nám všem. Objevte zajímavé nabídky a nechte se inspirovat nabídkou ubytování na Ubyter.cz.

KOMENTÁŘE


Pro přidávání komentářů je nutné přihlášení.


Žádný komentář zatím nebyl přidán. Buďte první, kdo tento článek okomentuje.