NaplánujStavbu.cz | NaplánujSvatbu.cz | NaplanujRodinu.cz | NaplánujChov.cz | MístoPráce.cz
KATEGORIE ČASOPISU

VYCHYTÁVKY, KTERÉ VÁM ZLEVNÍ DOVOLENOU


Casopis
Kategorie: Dovolená

Líbilo by se vám ubytování zcela zdarma nebo letenky za poloviční cenu? Nechcete zbytečně utrácet na benzin a platit dálniční známky v zahraničí? Už jsme vám radili, jak našetřit na dovolenou, ale nebude od věci dodat, jak ušetřit za dovolenou. V dovolenkové euforii často neváháme rozhazovat jako maniaci a až po návratu do procesu zjišťujeme, že na další kopeček zmrzliny budeme mít peníze až po další výplatě. Abyste si mohli dopřát, máme pro vás pár tipů, jak snížit celkové výdaje.

Spolujízda

Ať už jedete vlastním autem a chcete ušetřit za benzín, nebo vlastní nemáte a vlakem ani autobusem se vám jít nechce, zkuste takzvanou spolujízdu. Na internetu najdete celou kopu serverů, kde lidé nabízejí volné sedačky nebo naopak čekají, až jim jejich nabídnete vy.

Levné letenky

Chcete-li na prázdniny odletět, určitě se vám vyplatí sledovat akční ceny letenek. Chytrý nákup vám může ušetřit řádově až stovky korun. Levné akční lety mapuje celá série internetových serverů, na kterých se dá vyhledávat podle cílové destinace nebo ceny.

Slevy a last minute zájezdy

Vyplatí se projít si na internetu jako sekci nabídek last minute zájezdů cestovních kanceláří, tak i nejrůznější slevové portály. Když na hledání dovolené trochu zapracovat a nekoupíte hned první zajímavý zájezd, můžete ušetřit až polovinu běžné ceny.

KOMENTÁŘE


Pro přidávání komentářů je nutné přihlášení.


Žádný komentář zatím nebyl přidán. Buďte první, kdo tento článek okomentuje.