NaplánujStavbu.cz | NaplánujSvatbu.cz | NaplanujRodinu.cz | NaplánujChov.cz | MístoPráce.cz
KATEGORIE ČASOPISU

ZIMA V KRKONOŠÍCH


Casopis
Kategorie: Dovolená

V Krkonoších najdete několik oblíbených lyžařských středisek v Čechách. Kromě kilometrů sjezdovek se zde nachází i velká Krkonošská magistrála pro běžkaře. Jsou ní propojeny několik ski centra. Tento kraj zaujal i tvůrců filmu S tebou mě baví svět. Štáb zde natáčel většinu scén.

Harrachov nejen pro skokany

Harrachov je známý zejména kvůli sportovnímu areálu, kde se pravidelně konají prestižní závody. Nejznámější z nich jsou ve skocích na lyžích. Několik kvalitně vybudovaných můstků si vybudovalo renomé i v zahraničí. Cvičit a soutěžit zde mohou začátečníci, pro které je určen můstek K40, pro profesionály je největší výzvou K185. Pro obyčejné lyžaře jsou však středem zájmu sjezdové tratě. V Sportovním areálu Harrachov je najdete pět, přičemž všechny jsou pojmenovány podle jejich náročnosti. V Harrachově taky najdete kvalitní a levné ubytování.

Sáňkařská dráha sáňkařská dráha

Modrá, Červená I. a II., Černá a osvětlená Červená II. nabízejí díky chladné oblasti jednu z nejdelších lyžovačiek v Čechách. Jednodenní jízdenka pro dospělého stojí v hlavní sezoně 590 CZK, pro děti 300. Pokud jste si přišli zalyžovat jen na krátkou dobu, můžete si koupit i jednorázové jízdy. Během celé sezóny vyjde jedna jízda dospělého na 85 a děti na 65 korun. Punc sportovního areálu doplňují různé sportovní hřiště. Odpočinout si pak můžete v některé z kaváren nebo při prohlídce muzea sportu, či skla.

KOMENTÁŘE


Pro přidávání komentářů je nutné přihlášení.


Žádný komentář zatím nebyl přidán. Buďte první, kdo tento článek okomentuje.