NaplánujStavbu.cz | NaplánujSvatbu.cz | NaplanujRodinu.cz | NaplánujChov.cz | MístoPráce.cz
KATEGORIE ČASOPISU

ZÁKLADNÍ RADY PRO VAŠI DOVOLENOU: JAK SI VYBRAT KVALITNÍ ZÁJEZD


Casopis
Kategorie: Dovolená

Láká vás koupit si letní dovolenou už teď, abyste ušetřili na slevách first moment? Abyste byli se svým pobytem opravdu spokojeni, všímejte si kromě ceny i rozsah a kvalitu služeb. V opačném případě se například ze slibovaných luxusních zážitků může snadno vyklubat obyčejná, ale zato pořádně předražená dovolená. Poradíme vám, na co si dát pozor.

1. hvězdičky si vybírejte podle země

Počet hvězdiček mnozí pokládáme za nejlepší způsob, jak si prověříme kvalitu hotelu, ale právě ty nás velmi snadno oklamou. Zatímco tři hvězdičky na Slovensku garantují sice skromnější, ale slušné ubytování, v jiných zemích můžete být docela zklamáni.

2. Jaké bonusy si můžete vydobýt

Koupili jste si opravdu luxus nebo jen lepší standard? Na to přijdete hned v první den po příjezdu do svého hotelu. Někde bude na vás čekat uvítací drink, jinde se zase podávají i pozdní snídaně, abyste si mohli vychutnat dovolenou opravdu bezstarostně a nemuseli se bát, že když si více pospíte, zůstanete hladoví. V těch lepších hotelech bývá samozřejmostí také bezplatné wellnes, tenisové kurty či připojení k wifi.

KOMENTÁŘE


Pro přidávání komentářů je nutné přihlášení.


Žádný komentář zatím nebyl přidán. Buďte první, kdo tento článek okomentuje.